İyi Girişim Zirvesi 27 Ekim 2017 Tarihinde İzmir'de

Apelasyon E-Dergimizin de tanıtım grubu içinde olduğu Future Agro Challenge (FAC)  yarışması kapsamında 27 Ekim 2017 tarihinde İzmir'de İyi Girişim Zirvesinde Türkiye'de seçilen 10 finalistin sunumu sonrası 6 finalist belirlenecek.

Geçtiğimiz senelerde İstanbul'da düzenlediğimiz etkin girişimcilere odaklı iyiGirişim ve melek yatırımcılara odaklı iyiYatırım etkinlik serilerimizi bu sene İzmir ve Ankara’da gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda ilk İyiGirişim Zirvesi’ni 27 Ekim Cuma günü İzmir'de, Akbank ana sponsorluğunda ve EGİAD’ın desteğiyle "Sürdürülebilirlik" temasıyla Originn’de gerçekleştireceğiz. 

Üç oturum halinde planlanan Zirve'de Temiz Enerji, Tarım ve Gıda Teknolojileri'nde faaliyet gösteren öncü girişimcilerle sektör ve destek mekanizmaları üzerine konuşacağız. Zirvenin son kısmında Future Agro Challenge (FAC) Yarışması kapsamında Türkiye’de seçilen 10 finalist sunumu sonrası 6 finalist belirleyeceğiz. Yarışmanın Türkiye birincisi, 16-19 Nisan 2018'de düzenlenecek Global Girişimcilik Kongresi’nde Türkiye’yi temsil ederek finallerde yarışacak.

iyiGirişim ZİRVESİ “SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK” PROGRAM (GOOD INITIATIVE SUMMIT “SUSTAINABILITY”)

09:00-0:30         Welcome & Breakfast
09:30-10:00         Opening Speeches:
                            Didem Altop (Endeavor)
                            Bülent Akgerman (Çimstone)
                            Akbank
                            TOBB

10:00-10:30         Keynote Speaker: 
                            Carla Tanas Industry Disruptors (Future Agro Challenge)

10:30-11:30         Panel I: Cleantech - Moderator Semih Kalvo: 
                            Enver Mısırlı (Biopipe)
                            Cem Gül (Cosa) (TBC)
                            Umut Can Duman (Evreka)
                            Osman Malik Atanur (UNIDO)

11:30-11:45         Coffee Break

11:45-12:45          Panel II: Agripreneurship - Moderator Didem Altop: 
                             Aslı Elif Tanuğur(BeeO)
                             Serap Öztürk (Doktar)
                             Frederic Pagy (EGIAD)
                             Özden Akyıldız (Komşuköy)
                             Can Ortabaş (Urla Şarapçılık)

12:45-14:00          Lunch

14:00-15:00          Panel III: Foodtech - Moderator Aslı Kurul Türkmen: 
                             Arda Eren (Fazlagıda)
                             Eren Merzeci (Nefista)
                             Can Algül (Pubinno)
                             Cicimeze (TBC)

15:00-17:00          Future Agro Challenge - Top 10 Entrepreneur Pitch and Selection

17:00-17:30          Closing Remarks