Olivia İstanbul Kapılarını Ziyarete Açıyor

BASIN BÜLTENİ

 

Türkiye’nin Zeytinyağı Üreticilerine Yönelik En Büyük Festivali

Olivia İstanbul Kapılarını Ziyarete Açıyor...

 

Olivia İstanbul, Zeytinyağı Festival ve Zirvesi 03 - 05 Haziran 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde  kapılarını açıyor. Zeytinyağı Festival ve Zirvesinde 200 katılımcı ve 20.000 ziyaretçi 3 gün boyunca aynı çatı altında buluşacak ve ziyaretçiler 20’den fazla atölye ve eğitim panelinde zeytinyağı ile ilgili uzmanlardan bilgi edinecekler. 

Olivia İstanbul, Zeytinyağı Festival ve Zirvesi'nin en önemli hedefi zeytinyağı tüketimindeki ezberlerin ötesine gidip kaliteli, kusursuz ve besin değeri yüksek olan zeytinyağını tüketiciye sunmaktır. Ana konusu Zeytinyağı olan festivalin ayrıca Zeytin, Kozmetik Ürünler ve Ambalajlama ve Özel Süt Ürünleri bölümü bulunmaktadır.

 Ülkemizde Zeytinyağı üretimi gerek hacim gerek kalite olarak dünyada üst sıralarda yer almaktadır. Topraklarımıza bağışlanan bu nimete, çiftçimizin bin emekle yetiştirdiği mahsulü ve zeytin sevdalısı üreticilerimizin özenle ürettikleri kusursuz zeytinyağını hak ettiği yere taşımak için yola çıktık. Zeytindostu Derneği ve Butik Zeytin ve Zeytinyağı üreticileri Derneği'nin katkılarıyla Olivia İstanbul, Zeytinyağı Festival ve Zirvesini hayata geçirdik. 

 Türkiye’de fuarcılık sektöründe 30 yılı aşkın tecrübesi olan Efem Uluslararası Fuar ve Org. Hiz. A.Ş. tarafından düzenlenen Olivia İstanbul, Zeytinyağı Festival ve Zirvesi Türkiye’de alanında düzenlenen en büyük etkinlik olarak, kaliteli ve yerli zeytinyağının yurtdışı pazarlara açılması amacıyla gün geçtikte büyüyüp gelişmeyi hedeflemektedir.

 

Ayrıntılı Bilgi ve İletişim

Bahar Johari | 0555 175 40 14| bahar@efemfuar.com