EVENT PRO’17

Konu : Hobi, Yaşam

7-9 Aralık tarihleri arasında etkinlik hizmetleri sektörünün nabzı İstanbul Fuar Merkezinde; EVENT PRO’da atacak!

“EVENT PRO, A’dan Z’ye etkinlik sürecinde yer alan organizatörleri, tedarikçileri ve mekân yöneticilerini buluşturuyor. …”

Etkinlik Hizmet ve Teknolojileri Fuarı; EVENT PRO’17, 7-9 Aralık tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleşecek. Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından ilk kez düzenlenen fuar; etkinlik organizatörlerini, tedarikçileri ve mekân yöneticilerini bir araya getirecek.

Belediyeler, oteller - tesisler, AVMler, yatırımcılar, organizasyon firmaları, kamu kurum-kuruluşları ve kurumsal firmalar her geçen gün artan sayıda etkinlik düzenliyor. Bu etkinlikler kültürel – sportif – sanatsal etkinliklerden, festival, fuar, sergi, toplantı, konser, gösteri, şov, parti, lansman ve kurumsal etkinliklere kadar geniş yelpazede organize ediliyor. EVENT PRO, A’dan Z’ye etkinlik sürecinde yer alan organizatörleri, tedarikçileri ve mekân yöneticilerini buluşturuyor. 

Yurt içinin yanı sıra; Ortadoğu, Avrupa, Afrika, Balkan Ülkeleri ve Türki Cumhuriyetlerinden çok sayıda katılımcı ve ziyaretçi EVENT PRO ile bir araya geliyor. Fuarın etkinlik sektörünün her dinamiğini kucaklayan yapısı sayesinde Türkiye’nin en kapsamlı etkinlik hizmet ve teknolojileri fuarı gerçekleşiyor. 

Yazının devamı