Motivasyonunuzu Arttıracak En Son Fitness Trendleri

Yazar : S. Sinan ULUSOY
Konu : Sağlık

Yeni bir yıla girerken fitness rutininizi yeniden planlamak, hatta tümden değiştirmeyi planlamak harika bir fikir olabilir.

Değerli Apelasyon Okurları,

Yeni bir yıla girerken fitness rutininizi yeniden planlamak, hatta tümden değiştirmeyi planlamak harika bir fikir olabilir. Peki… 2019 yılında neleri değiştirebileceğinizi belirlemenize yardımcı olacak yeni trendler neler ve bu trendleri hayata geçirmek için sizi neler motive edebilir? 

Lütfen kendi başarı hikayenizi yazmak üzere kararlı olun. 2019 yılında neleri başarmak istediğinizi düşünün ve bunları kağıda dökün. Bunun önemli bir motivasyon kaynağı olacağını zaman içinde göreceksiniz. Bu konuda kimseden yardım beklemeyin. Unutmayın! Motivasyon kaynaklarınız illa ciddi ve klişeleşmiş şeyler olmak zorunda değil. Renkli ve keyifli motivasyon kaynaklarınızın neler olabileceğini sizlerin hayal gücüne bırakıyorum… Kaldırabileceğinizden daha fazla ağırlıklar altına girmeyeceğinizi veya en iyi performansı ortaya koymak üzere çabalamayacağınızı söyleyebilir misiniz??? 

Nasıl bir gelecek arzuladığınızı (sağlığınız, fiziğiniz, iş ve özel hayatınız vs.) süratle gözlerinizden önünden geçirin. Orta yaşlara ulaştığınızda hala kaslı ve gösterişli, dimdik kendinden emin bir birey olarak kendinizi hayal edin… Bu duygu sizlere kendinizi iyi hissettirmedi mi?

Gerçek başarı hikayelerine odaklanın. Motive edici gerçek hayat hikayelerini okumayı ihmal etmeyin. Bu illa spor veya beslenme alanında olmak zorunda değil... 

Motivasyona yönelik bunca sözden sonra şimdi motivasyonunuzu arttırmaya  yardımcı olacak 2019 yılının yeni trendlerini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Yazının devamı