Agrotec Tarım Fuarı ile 20 Sene

20 yılı aşkın süredir fuarcılık alanında faaliyet gösteren Uluslararası Fuar Tanıtım ve Organizasyon, Ankara’da düzenlediği fuarlarla ve sektörün en önemli yapı taşlarından biri olan Agrotec Tarım Fuarı ile adından söz ettirmeye devam etmektedir.

Sektöre Agrotec Tarım Fuarı ile adım atan İnfo Fuarcılık, Türkiye’de tarım ve tarım teknolojilerinin ilerlemesinde büyük rol oynayacak en önemli yapı taşlarından birinin temelini atmış olup, geniş katılımcı ve ziyaretçi ağıyla Balkanlar'dan Türki Cumhuriyetleri'ne kadar ulaşan bölgenin en büyük buluşma noktası haline gelmiştir. 
 
İnfo Fuar tarımın dünya için, Türkiye için ve gelecek için önemi bilinciyle çıktığı bu yolda, 20 yıla büyük başarılar sığdırmış, globalleşen dünya da tarımın önemine dikkat çeken çalışmaların öncülüğünü yapmıştır.

Agrotec Tarım Fuarı, bu alanda faaliyet gösteren üreticilere ve profesyonellere, sektöre dair tüm gelişmeleri yakından takip etme imkanı sunmaktadır. Türk tarım sektöründe son 10 yılda ciddi bir şekilde gözlenen üretim artışı, bu tip fuarların önemine bir kez daha dikkat çekmekte, üretici ve çalışanlara yol gösterici nitelikte olmaktadır.

Tarım sektöründe faaliyet gösteren tüm imalatçıları, sektöre ait kurum, kuruluş ve işletmeleri çiftçilerle bir araya getirme amacı taşıyan fuarda, imalatçılar en son sistem ve teknolojiyle ürettikleri makinelerini ve imalatlarını ziyaretçiyle buluşturma fırsatı buluyor. Her geçen yıl artan katılımcı ve ziyaretçi sayısıyla sektörde parlayan bir yıldız haline dönüşen Agrotec, bu yılda firmaların yoğun olarak katılım göstereceği dev bir organizasyona hazırlanıyor. 1-4 Eylül tarihleri arasında Ankara Altınpark Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan bu organizasyonda Türk ve dünya tarım sektörünün öncü firmaları yerlerini alacak.
 
Agrotec Tarım Fuarı’nın hikayesi nasıl başladı?
 
İnfo Fuarcılık tarafından, 20 yıl önce tarım ve tarım teknolojilerinin ilerlemesinde günümüzün en önemli yapı taşlarından biri olacak Agrotec Tarım Fuarı’nın temeli atıldı. Tecrübe ve birikimiyle, Agrotec’i 20 yıldır sürekli geliştirerek Balkanlar'dan Türki Cumhuriyetleri'ne kadar ulaşan bölgenin en büyük buluşma noktası haline getirmiştir.
Agrotec Tarım Fuarı bu yıl 20’nci yaşını kutluyor. Bu yıl neler eklenecek?
 
20 yıllık özveri, 20 yıllık birikim ve 20 yıla sığmayan koca bir başarı öyküsü… Agrotec Tarım Fuarı ile çiftçinin ve üreticinin sesi olduk. Başarılara doymayan geçmişimizle ve tüm özverimizle her geçen yıl katılımcılarımızın ve ziyaretçilerimizin karşısına yeniliklerle çıktık. Agrotec 2016’da da geleneğimizi bozmadan büyük sürprizlerle katılımcılarımızın ve ziyaretçilerimizin karşısında olacağız.
 
Agrotec Tarım Fuarı’nı katılımcılar neden tercih ediyor?
 
Agrotec Tarım Fuarı’nın Ankara’da organize edilmesi, Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden ulaşıma açık olması Agrotec’i katılımcılar ve ziyaretçiler için cazip hale getirmiştir. Uzun yılları aşkın tecrübesi ve birikimiyle sektör kuruluşlarına birbirleriyle tanışma, sektöre dair tüm gelişmeleri bir arada bulma imkanı sunmaktadır.

Agrotec Tarım Fuarı ziyaretçi için ne anlam ifade ediyor? Ziyaretçilere nasıl fırsatlar sunuyor?
 
Üretici ve çalışanlara yol gösterici nitelikte fırsatlar sunan Agrotec Tarım Fuarı, 20 yılı deviren tecrübesiyle, ziyaretçilerine ve katılımcılarına güvenilir hizmetler sunmaktadır. Katılımcısıyla ve ziyaretçisiyle kurduğu iletişim ve hizmet anlayışıyla istek ve önerilerine anında cevap veren İnfo Fuarcılık, başta Agrotec Tarım Fuarı olmak üzere düzenlediği diğer fuarlar ile de ziyaretçilerinin yaptıkları alışverişten daha verimli ve kazançlı çıkmalarına ortam hazırlamaktadır. 
 
Görseller:
Makine.tv

 

YORUMLAR

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan apelasyon.com sorumlu tutulamaz.