Bodrum Tarımsal Kalkınma Kooperatifi TARKO Emin Adımlarla İlerliyor.

BODRUM TARKO KURUMSAL ALT YAPISINI OLUŞTURUYOR

BODRUM TARKO yönetim kurulu; yapılanma süreci çerçevesinde belirlediği oluşum ve adımları planlı yürütüyor, kuruluşundan bugüne gecen 9 aylık süreçte Bodrum Tarımsal Kalkınma Kooperatifi, kolektif çalışma modelini benimsemiş bütüncül güç birliği çerçevesinde kurul ve komisyonlarını oluşturdu.

Bodrum TARKO Başkanı Cesur Öncel şunları dile getirdi;

kuruluşumuzdan buyana geçen 9 aylık süreçte genel kurulumuzu tamamladık ve ardından yapılanma süreci çalışmalarına başladık , belirlediğimiz kurumsal altyapı kolektif çalışma modelini ortaya koymaktadır diyen Öncel; sözlerine şöyle devam etti , bizler öncelikle pandemi döneminde sorumluluğumuzun bir kat daha arttığı süreçten geçiyoruz ,tarımı ve hayvancılığı sürdürülebilir adımlar  doğrultusunda bütüncül çalışmalar başlatıyoruz , kooperatifimizin kuruluşundan bu güne bizlere desteklerini eksik etmeyen Bodrum Belediye Başkanı sn Ahmet Aras ve ekibine ayrıca teşekkür ediyorum . Bizler çalışmalarımızda ve belirlediğimiz ilkelerimiz doğrultusunda siyaset gözetmeksizin hangi görüşten olursa olsun kooperatifimizin kapısı üretim yapan herkese sonuna kadar açıktır.

Öncel; oluşturdukları kurumsal organizasyon şemasını anlatmak istiyorum diyerek sözlerine şöyle devam etti. “Bodrum TARKO kurullar ve komisyonlarını oluşturduk; Planlama ve Proje Geliştirme Kurulu, Bilim Kuru, Tarımsal Üretim Komisyonu, Satış ve Pazarlama Komisyonu, Reklam Ve Medya Komisyonu olarak ilk adımı atmış bulunmaktayız, atanan isimler şöyle; “

PLANLAMA VE PROJE GELİŞTİRME KURULU: Kurul Başkanı Erman Aras,

Kurul Direktörü Ali Kansu, Kurul Üyesi Erhan Yürüt, Kurul doğal Üyesi Cesur Öncel

BİLİM KURULU:  Kurul Başkanı Prof. Dr. Cem Şen, Kurul Üyesi Bülent Budak  

TARIMSAL ÜRETİM KOMİSYONU:  Komisyon Başkanı Süleyman Tercan                                                                 

SATIŞ VE PAZARLAMA KOMİSYONU: Komisyon Başkanı Erdoğan Özüdoğru

REKLAM VE MEDYA KOMİSYONU:  Komisyon Başkanı;  Ebru Engin Onat

İnstagram : https://www.instagram.com/bodrumtarko/

http://www.bodrumtarko.com.tr/