Yazarlık

Apelasyon E-Dergi bağımsız yayın yapan bir internet medyasıdır. Yayıncıları da dâhil tüm kadrosu gönüllülük prensibiyle çalışmaktadır. Bu bağlamda dergi yazarlarına bir ücret verilmemektedir. 
 
Yazı konuları olarak en geniş başlıklarıyla TARIM, GASTRONOMİ, TURİZM, SAĞLIK, KÜLTÜR ve YAŞAM konularını kapsamaktadır. En temelinde tarım, gastronomi, turizm ve sağlık konularında olmak üzere profilimize uyacak daha geniş kapsamlı konular da Apelasyon E-Dergi'de yer alabilmektedir. Örneğin FELSEFE ve TARİH de sayfalarımızda en sık yer verdiğimiz başlıklardır.
 
Apelasyon E-Dergi yazarlarından değer yaratabilecek bir bilgi birikimi, akıcı bir anlatım dili, tarafsızlık, özgünlük, özenli yazı teslimi beklemektedir. Siz de bu değerlere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız ve yazarlarımız arasında yer alarak, sahip olduğunuz değerleri herkesle paylaşmak istiyorsanız iletişim@apelasyon.com adresinden bize ulaşın. Başvurunuzda özgeçmişiniz, biyografiniz, size ait bir fotoğrafınız ve ilk olarak yayınlanmasını istediğiniz örnek yazınızı göndermeniz gerekmektedir. 
 
Örnek yazının özgün, daha önce her hangi bir yerde yayınlanmamış olmasına özen gösteriniz. Özgün olmayan yazılar değerlendirilmeye alınmayacaktır.
 
Başvurunuzu yapmadan önce Yayın İlkeleri'mize göz atıp, bu konuda bizimle hem fikir olduğunuzdan emiin olunuz.